skorzystaj z naszych usług

Floating

Czym jest floating?

Sesja floatingu

Na początku wszyscy zadają sobie pytanie czym jest floating? A później wszyscy z niego korzystają!

 

Odetnij się od otoczenia

Terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej  R.E.S.T pozwala na redukcję około 90% bodźców pochodzenia zewnętrznego. Panuje zupełna cisza, spokój, przyjemne ciepło oraz doświadczasz uczucia nieważkości, dzięki dużemu natężeniu soli EPSOM.

  • izolacja od bodźców zewnętrznych 90% 90%
  • redukcja stresu 100% 100%

Temperatura roztworu

Redukcja stresu

W trakcie sesji floatingowej organizm pozbywa się hormonów stresu, kortyzolu a uwalnia hormony szczęścia. Niezwykle pozytywnie wpływa to na ciało, stawy, mięśnie, kręgosłup czy psychikę. Kiedy ABSOLUTNIE NIC Cię nie rozprasza, okazuje się że możliwości Twojej koncentracji, skupienia i tempo przyswajania wiedzy są zadziwiająco szybkie!

Deprywacja sensoryczna

Korzystając z naszej kapsuły mają Państwo możliwość wprowadzić swój umysł i ciało w stan głębokiej medytacji (fale Theta) . Kapsuła izoluje od wszelkich bodźców słuchowych, zapachowych, wzrokowych czy dotykowych. Dzięki temu nasze ciało i umysł regenerują się zdecydowanie efektywniej- bo aż około 4-5 razy szybciej niż w czasie snu.

sekret floatingu

Sól EPSOM

Chemicznie jest to związek siarki i magnezu, czyli siedmiowodny siarczan magnezu. Ma dobroczynne działanie na ludzki organizm. Zawiera siarkę – przyjaciółkę urody: mocnych włosów i paznokci oraz promiennej skóry. Sól EPSOM regeneruje, odkwasza i odtruwa organizm. Siarka zawarta w soli gorzkiej pomaga usunąć z organizmu metale ciężkie i toksyny. Jej roztwór jest używany także w leczeniu zapalenia stawów i artretyzmu. Może także poprawić nasze samopoczucie, ponieważ ma właściwości relaksacyjne. Sól EPSOM wchłania się przez skórę i utrzymuje w organizmie nawet do 9 godzin.

Korzyści płynące z floatingu

W trakcie sesji floatingowej organizm pozbywa się hormonów stresu, kortyzolu, a uwalnia hormony szczęścia. Niezwykle pozytywnie wpływa to na ciało, stawy, mięśnie, kręgosłup czy psychikę. Do wymienionych korzyści wypływających z sesji floatingowej zaliczamy również :

Vouchery & Karnety

Voucher

dla bliskiej osoby

 Podaruj chwilę, podczas której ktoś z Twojego otoczenia doświadczy, czym jest deprywacja sensoryczna, odpocznie i zrelaksuje się w oryginalny sposób. Skontaktuj się z nami i zakup voucher dla kogoś, kto potrzebuje chwili relaksu.

Kup karnet

zyskaj do 15%

Czasami jedna sesja nie wystarcza. Chcąc korzystać z komory częściej najlepszym rozwiązaniem będzie zakup karnetu. Skontaktuj się nami pisząc wiadomość na rezerwacje@bodybalance.com.pl aby dowiedzieć się więcej.

Po seansie:

– witamy z powrotem w Body Balance Bydgoszcz!
– pod prysznicem spłucz z ciała osad z soli
– ubierz się i rozkoszuj przyjemnym stanem

Przed seansem:

– nie depiluj się

– nie pij kawy i napojów energetycznych

– zjedz coś lekkiego

Opinie

Szymon, Bydgoszcz

Do tej pory znajdowałem odskocznię głównie w aktywności fizycznej, a floating pokazał mi, że czasami warto ograniczyć bodźce dosłownie do minimum. Na godzinę człowiek zapomina o wszystkim, i może wsłuchać się w głąb siebie. Nowoczesny gabinet, oraz miła obsługa czynią całe doświadczenie jeszcze przyjemniejszym. Był to mój pierwszy raz, lecz na pewno nie ostatni.

Zdobądź 10% zniżki pisząc opinie.

Wyślij na rezerwacje@bodybalance.com.pl opis swojego doświadczenia z floatingiem i ciesz się zniżką przy następnej wizycie.

Przyjdź i sprawdź

Zapewnij sobię chwilę błogiego relaksu