Skorzystaj z naszych usług

Masaże i rehabilitacja

Gabinet masażu

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez gabinet rehabilitacji i masażu. Zajmujemy się usprawnianiem i profilaktyką pacjentów z dysfunkcją aparatu ruchu. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w proces rehabilitacyjny oraz indywidualnemu podejściu do pacjenta osiągamy szybkie i skuteczne efekty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czy w ostanim czasie odczuwałeś bóle mięśni lub stawów?

Naszym zadaniem jest znalezienie przyczyny Twoich dolegliwości w maksymalnie szybki i skuteczny sposób.

oferta

Zabiegi lecznicze i terapeutyczne

Terapia skojarzona

Celem tej terapii jest leczenie zaburzeń w układzie mięśniowo-powięziowym. Terapia polega na umiejętnym rozluźnianiu tkanek, poprawie ich ruchomości oraz uwalnianiu napięć. Jeśli Twoim problemem są bóle biodra, pośladków, kolan, stóp. Zmagasz się z bólem w pachwinach, nie możesz prawidłowo chodzić lub po prostu odczuwasz dolegliwości w odcinku lędźwiowym – warto to zbadać.

Rehabilitacja stomatologiczna

Zajmujemy się leczeniem dolegliwości bólowych ze strony stawów skroniowo-żuchwowych. Masz problem z bólem szczęki, gryzieniem, zgrzytasz zębami? Podczas spożywania pokarmu, ziewania czy śmiechu blokuje się żuchwa? To zabieg dla Ciebie.

Korekcja wad postawy

Profilaktyka wad postawy jak i ich terapia, ukierunkowana jest na poprawę stabilizacji centralnej. Oznacza to korektę kontroli nerwowo-mięśniowej, zapewniającą funkcjonalną stabilność korpusu. W przypadku, kiedy cały układ nie funkcjonuje poprawnie, mogą pojawić się różne odchylenia od normy i nieprawidłowości takie jak m.in.: odstające łopatki, czy asymetria ustawienia miednicy, pociągająca za sobą boczne skrzywienia kręgosłupa (skoliozę).

Wkładki termoplastyczne

W gabinecie zajmujemy się również kompleksowym badaniem stóp, ponieważ od prawidłowego ustawienia stóp zależy nasza postawa lub jej brak. Wkładki termoplastyczne ICB mają na celu przynosić ulgę w bólu i zniwelować uczucie dyskomfortu poprzez korygowanie wad postawy.

Vouchery

Voucher

dla bliskiej osoby

Podaruj chwilę relaksu osobie, która tego potrzebuje. Spraw by poczuła, że się o nią troszczysz. Zakup vouchera na masaż to podarunek, który przyda się każdemu. Skontaktuj się z nami w celu zakupu.

Cennik masaży

Terapia skojarzona (techniki łączące masaż, igloterapie, techniki osteopatyczne, narzędziowe) 150zl/60 min

Masaż powieziowy 150zl/60min

Terapia wad postawy 150zl/60 min

Kinesiotaping 40 zl

Dodatkowa aplikacja kinesiotaping +20 zl do usługi

Masaż relaksacyjny z aromaterapią 180zl/60min

Masaż ajurwedyjski z bierną jogą 250 zl/70min

Masaż sportowy 160zl/60min

Masaż stemplami ziołowymi 200zl/ 80min

Masaż goracymi kamieniami 240zl/ 70min

Drenaż limfatyczny 150zl /60min

Masaż twarzy 150zl/ 60min

Maderoterapia 200zł/1h

Opinie

Szymon, Bydgoszcz

Do tej pory znajdowałem odskocznię głównie w aktywności fizycznej, a floating pokazał mi, że czasami warto ograniczyć bodźce dosłownie do minimum. Na godzinę człowiek zapomina o wszystkim, i może wsłuchać się w głąb siebie. Nowoczesny gabinet, oraz miła obsługa czynią całe doświadczenie jeszcze przyjemniejszym. Był to mój pierwszy raz, lecz na pewno nie ostatni.

Zdobądź 10% zniżki pisząc opinie.

Wyślij na rezerwacje@bodybalance.com.pl opis swojego doświadczenia z floatingiem i ciesz się zniżką przy następnej wizycie.

Przyjdź i sprawdź

Zapewnij sobię chwilę błogiego relaksu